czwartek, lutego 14, 2013

Pierre Rene - Skin Balance

Pierre Rene - Skin Balance

Dziś recenzowany produkty jest to podkład do twarzy firmy Pierre Rene z serii Skin Balance. Nawet nie wiedziałabym pewnie o jego istnieniu, gdyby nie moja siostra, która go kupiła jako swój pierwszy podkład.
Oto kilka słów o nim...:


Opis producenta:

Super trwały, inteligentny, w 100% kryjący podkład gwarantujący perfekcyjny make-up przez cały dzień. Luksusowa formuła zawiera kompleks napinający skórę, ekstrakty roślinne i witaminy.
Zapewnia młody, promienny wygląd oraz wyjątkową jedwabność makijażu.

Skład:


Cena:

ok 20-25 zł /30ml

Mój opis:


Opakowanie jest porządne, jest to szklana buteleczka z dozownikiem (pompką), dzięki czemu łatwo zaaplikować podkład na palec/pędzelek/gąbkę czy kto co używa. Konsystencja jedwabista, łatwo się rozprowadza i nie zawiera grudek. Paleta kolorów nie jest zbyt duża, jednak myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Opisywany przeze mnie podkład ma odcień LIGHT BEIGE o numerze 22 o ile się nie mylę. Wiele podkładów innych firm o takiej nazwie koloru podkładu  niestety, ale ma jaśniejszy odcień, gdyz ten jak na swoją nazwę jest moim zdaniem naprawdę ciemny(co można zobaczyć na zdjęciach poniżej).
Zapach produktu nie jest zły, a nawet mogę powiedzieć, że w miarę miły i zachęca do użycia podkładu.
Producent zapewnia, iż podkład jest wodoodporny, jednak ja takiej jego cechy nie zauważyłam, gdyż da się go zmyć żelem do demakijażu oraz przy zwykłej wodzie także już schodzi.
Kolejną zapewnianą cechą przez firmę produkującą produkt jest 12 godzinna i czasami (zależy od warunków atmosferycznych itp) tyle się utrzymuje na skórze.
Średnio matuje, przez co skóra jest świecąca, jednak ma bardzo dobre krycie!
Jeśli ma ktoś problemy z cerą typu trądzik czy blizny, to będą one bardzo dobrze zakryte i ledwo widoczne.
W składzie tego produktu jest dużo silikonu, fakt może on zamykać pory i tworzyć efekt maski, ale ja bardzo lubię tego typu podkłady, gdyż na mojej cerze bardzo dobrze się sprawdzają.
Ogólnie jest także bardzo trwały, dzięki czemu na długo nam wystarczy :)
Cóż jedynym i moim zdaniem dużym minusem są kolory, które są ciemniejsze niż na załączonym obrazku poniżej oraz jeśli chodzi o mój kolor skóry to nie znajdę odpowiedniego koloru w tym produkcie
Plusy / minusy :

cena / odcienie podkładu (brak jasnych odcieni)

- wydajny 

- konsystencja 

- dość trwały / średnio matuje

- bardzo dobry krycie

A wy używałyście go? Jakie macie o nim zdanie? ;)


1 komentarz:

Zapraszam do komentowania i wyrażania swojej opini! :)