środa, sierpnia 26, 2015

Spotkanie Blogerek Kosmetycznych we Wrocławiu!

W zeszłą sobotę odbyło się spotkanie blogerek we Wrocławiu. Zebrałyśmy się w kawiarni K2 na Rynku, aby pogadać i powymieniac się opiniami na tematy kosmetyczne! Zapraszam na relację!
W spotkaniu wzięły udział:
Marta Agnieszka – organizatorki zlotu, autorki bloga www.ciekawekosmetyki.pl
Roksi – www.r-roksi.blogspot.com

Mazgoo (www.mazgoo.blogspot.com) z przyczyn losowych nie mogła się z nami spotkać, wierzę jednak, iż w przyszłości uda nam się to nadrobić.


Spotkanie zaczęło się od rozmów oraz od poznania się trochę bliżej. Na wstepie dostałyśmy również piekne prezenty od PERLOVE, czyli ręcznie wykonane bransoletki. Ja wybrałam wersje różowo-szarą składającą się z 3 bransoletek. Jak dla mnie na ręku prezentują się świetnie! Na ich stronie możecie dostać zniżkę po wpisaniu kodu "CIEKAWEKOSMETYKI". Jest on ważny do 10.09 :)

Następnie przyszła do nas Pani Ewelina z firmy BIOTANIC. Jest to firma Polska pochodząca z Dolnego Śląska, mają w swoim asortymencie naturalne produktu, co prawda narazie raczkują bo mają zaledwie 4 produkty, ale są to produkty najwyższej jakości w rozsądnych dla kieszeni cenach. BIOTANIC ma w sprzedaży m.in olej arganowy, olej kokosowy, 100%masło shea ale również olej z baobabu. Jak dla mnie jest to zupełna nowość i bardzo chętnie ją przetestuję. Dodatkowym atutem firmy jest pakowanie prezentów. Jeśli macie kogoś kto lubi naturalne produkty polecam zrobić zestaw prezentowy w BIOTANIC. Pakują produkty w proste, tekturowe pudełko, które w swojej prostocie ma coś pieknego.

Kolejną osobą była Pani Agnieszka z firmy Amara. Dzięki niej dowiedzieliśmy się więcej na temat mocznika, jaką rolę odgrywa w kosmetykach, jaka ilość jego jest odpowiednia na dane schorzenie. Dodatkowo przedstawiła kremy, które wyróżniają się właśnie dzięki zawartości mocznika. Mamy kremy, które mają do 5%, kolejny do 15% i ostatni do 30%. Oczywiście ten z najmniejszym stężeniem możemy stosować na twarz, jednak tenz  największym zostaje nam np na nogi czy inne tego typu miejsca.Na koniec została Pani Roma, która reprezentowała firmę Earthnicity, która produkuje kosmetyki mineralne. Dzięki niej wiemy jak dobrze nakładać produkty mineralne, głównie cienie i podkład, bo to z nimi jest najwięcej problemu, oraz dlaczego kosmetyki mineralne są o wiele lepsze od zwykłych np. podkładów.
Ostatnim punktem były prezenty od sponsorów spotkania! Tutaj okazało się, że było ich wielu! Toreb było tyle, że nie dałam rady sama tego nieść i musiałam dzwonić po P. aby po mnie przyjechał. 

Jednak głównym punktem i zarazem prezentem była lokówka twister no 301 od firmy Fale Loki Koki. Niestety, lokówka była tylko jedna, więc musiało odbyć się losowanie. Żadna z dziewczyn nie chciała losować, także poporsiłysmy chyba brata Moniki który wylosował...MNIE :D Takze jestem mega szczęśliwa! :)
A teraz pare zdjęc grupowych :)Nasze organizatorki :)

I teraz czas na prezenty! :)


Jeszcze raz dziękujemy za zorganizowanie tego spotkania i ogarniecia tylu prezentów!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania i wyrażania swojej opini! :)