czwartek, grudnia 01, 2016

Celia Elegnace oraz Candy Love czyli pomadki i błyszczyki idealne na jesień oraz zimę.

   Niedawno dostałam paczkę od Dax Cosmetics, a w niej dwie szminki z serii Celia Elegance oraz dwa błyszczyki Candy Love. W jesiennej oraz zimowej porze uwielbiam pomadki na ustach, wtedy nasz makijaż nabiera wyrazu. Niestety nie zawsze możemy postawić na mocne i wyraziste usta. Szkoła czy praca często nie pozwala na mocniejszy makijaż. Wtedy przychodzą nam na pomoc te oto produkty!Celia Elegance 01 i 06
Pomadki z serii Elegance znajduje się w czerwonych opakowaniach i pozłacanym wykręcaniem produktu. Całość niestety wykonana jest z plastiku, który nie wygląda zbyt elegancko, jednak jest dość trwały (wytrzymały codzienne noszenie w torebce oraz upadki na ziemie). Kolory które posiadam to 01 i 06. 06 jest odcieniem lekkiego pomarańczu, który nie pasuje do mojej karnacji, gdyż jest zbyt ciepły. 01 jest pięknym odcieniem delikatnego, brudnego różu. Obydwa odcienie świetnie sprawdzą się przy delikatnym makijażu do szkoły czy pracy. Pomadki mają delikatne krycie, ich konsystencja jest kremowa. Obydwa produkty są świetnym rozwiązaniem dla delikatnego makijażu i dopełnieniu całości. Dodatkowo nie wysuszają ust, dlatego sprawdzą się jesienią i zimą. Minusem może być ich trwałość, gdyż bez ingerencji jedzenia czy picia wytrzymują zaledwie do ok 2 h na ustach.


Celia Candy Love 2 i 3
Seria Candy Love jest błyszczykami z delikatnymi, dziewczęcymi odcieniami. Gdy nie lubimy w makijażu zwracać dużej uwagi na ustach - jest to idealny wybór. Błyszczyki mają bardzo lekką konsystencję, która ochroni usta przed wiatrem czy mrozem, ani nie skleja ust. W moje ręce trafiły odcienie 2 i 3. 2 jest bardziej nude, natomiast 3 to już typowy, brudny, przygaszony róż. Błyszczyki mają dość dobre krycie, nie posiadają połyskujących drobinek. Wyknane są z trwałego plastiku, posiadają świetny aplikator, który nakłada produkt równomiernie na usta. Trwałość jest podobna do pomadek Elegance, jednak zupełnie mi to nie przeszkadza :)

Od lewej Candy Love 3, 2, następnie Elegance 6 i 1.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania i wyrażania swojej opini! :)