niedziela, grudnia 04, 2016

Volume Million Lashes Fatale

      L'Oreal Paris jakiś czas temu wypuścił serię Volume Million Lashes, która co chwilę się powiększa! Pamiętam jak ok 3-4 lata temu weszła na rynek Excess, niecały rok później So Couture, następnie Feline. Dziś przychodzę do Was z ich kolejną nowością - FATALE. Każda z tych maskar ma zupełnie inną szczoteczkę, która ma za zadanie idealnie pogrubić i wydłużyć rzęsy. 

Fatale ma zapewnić nam uwodzicielskie spojrzenie, któremu nikt sie nie oprze. Ale może zacznijmy od początku. Produkt znajduje się w opakowaniu nawiązującym do całej serii Volume Million Lashes, złota nakrętka z kolorowym dołem, tym razem padł wybór na odcień różu wymieszanego z purpurą. O całej serii Volume Million Lashes możecie przeczytać TU.

Silikonowa szczoteczka ma dwa rzędy włosków, która idealnie rozdziela i wydłuża rzęsy. Jest bardzo podobna do So Couture jednak moim zdaniem o wiele łatwiej można nią manewrować. 

Tusz świetnie trzyma się na rzęsach przez cały dzień. Zdarza się, że mam go na oczach nawet 15-16 godzin w ciągu dnia, a na wieczór rzęsy nadal są wydłużone, rozdzielone, nic się nie osypuje, na rzęsach nie ma grudek. Kolor to prawdziwa czerń, która dodaje spojrzeniu wyrazu.

Cała seria Volume Million Lashes podbiła serca wielu osób. Fatale jest nowością, która z pewnością wkomponuje się w całą serię. Piękne, eleganckie opakowanie, efekt który utrzymuje się cały dzień i dodaje zmysłowości spojrzeniu. Z pewnością jest to produkt, który musicie mieć w swojej kosmetyczce! Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania i wyrażania swojej opini! :)