środa, lipca 01, 2015

Face Glow czyli mały gadżet ułatwiający codzienny demakijaż

Twarz to nasza „wizytówka” dlatego powinniśmy o nią dbać najlepiej jak umiemy i możemy. Dziś chciałabym przedstawić wam produkt, który bardzo dobrze oczyści skórę przy codziennym myciu. Co to jest? Rękawica Face Glow od firmy Livioon, która jest czyścikiem do demakijażu. Zapraszam!

Rękawica Face Glow wykonana jest z bardzo miłego włókna, które wystarczy zamoczyć aby dokładnie zmyć wszelkie zanieczyszczenia z twarzy. Jest ona kwadratowego kształtu i można założyć ją na 2-3 palce.  Przy mojej skórze tłustej i dość sporym wydzielaniem serum nie byłam pewna czy to w ogóle da rade, jednak okazało się rewelacyjne! Nie trzeba żadnych żeli, pianek, płynów. Sama rękawica czyści wszystko zaczynając od wodoodpornego makijażu kończąc na zanieczyszczeniach, dość sporym serum czy pozostałościach po kremach. 

Po demakijażu wystarczy wypłukać ją w wodzie ze zwykłem mydłem i tyle. Ja czyszczę ją mydłem Aleppo o najmniejszej zawartości, aby lepiej domyć pozostałości po tuszu do rzęs. Raz na tydzień wrzucam ją do pralki razem z białymi rzeczami i oto cała filozofia. Rękawica oprócz właściwości myjących, również delikatnie peeling uje, dzięki czemu pozbywam się drobnych suchych skórek.  Skóra po zastosowaniu face glow jest oczyszczona, gładka i przygotowana na resztę pielęgnacji. Dodatkowym jej atutem jest brak jakichkolwiek podrażnień czy ściągnięcia skóry które można czuć po zwykłym żelu do demakijażu. Gdzie możecie dostać tę rękawicę? TU. Kosztuje 39.90zł.
Podsumowując, rękawica Face Glow jest bardziej delikatna dla skóry, niż żele, ale również jest tańsza bo nie musimy co jakiś czas kupować produktów do demakijażu.Jak kupić rękawicę? Wystarczy zarejestrować się, bez dalszych skutków bycia konsultantem i za darmo(tak, jeśli chcemy u nich coś kupić musimy być konsultantem)! Jak to zrobić? 
Wystarczy wejść na naszą stronę
uzupełnić swoje dane, wybrać opcję: Mam już zestaw startowy. Starter Kit Nr i w ramce obok wpisać hasło: Livioon. Dzięki temu nie trzeba kupować zestawu startowego dla Konsultantek. jedyny warunek takiej rejestracji, to dokonać zakupu raz w roku. Jeśli ktoś zarejestruje się poprzez hasło i wykupi starter, rabat będzie obowiązywał ciągle, nie tylko w czerwcu.W tabelce "numer sponsora" można wpisać PL001128. Zachęcam jeszcze do odwiedzenia FB firmy, gdzie również można się zarejestrować. KLIK.A Wy co uważacie o tym produkcie? :) Czy jest godny uwagi i zakupu?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania i wyrażania swojej opini! :)