piątek, lipca 10, 2015

Okulary dobra rzecz! Firmoo part 2

Firmoo zna już chyba każdy. Mają oni okulary, które często proponują blogerom. Jakieś dwa lata temu dostałam pierwsze swoje okulary tej firmy, teraz przyszedł czas na druga odsłonę!  

Tak prezentują się nowe jak i stare okulary. Starsze na zdjęciu powyżej są pierwsze od góry. Nowe natomiast pierwsze od dołu :)
Nowe okulary wzięłam podobne do starszej wersji którą miałam, są one z pewnością delikatniejsze, bo mają smuklejsze oprawki, bardziej kwadratowe i wydaje mi się, że lepiej wyglądają na mojej buzi.
Jak zwykle w zestawie wraz z okularami jest etui z twardszego materiału, dzięki czemu wiemy, że nic z okularami nie stanie się np podczas podróży czy jak wrzucimy je do torby. Dodatkowo jest ściereczka, która ułatwia czyszczenie szkieł.


Bardzo lubię okulary Firmoo, ponieważ są łatwe w czyszczeniu, wygodne w noszeniu i mają ciekawe kształty oprawek. Pamiętam jak kupowałam swoje pierwsze okulary, jakoś w wieku 16 lat. Poszłam do okulisty, zapłaciłam ok 400 zł, bo doradzono mi super szkła z refleksem ochorny UV itp itd. Bajery szmery. Szkoda, że okazało sie po ok tygodniu noszenia że ciągle boli mnie głowa. Niestety, zostały źle zostały dobrane szkła (dowiedziałam się o tym dopiero niedawno podczas wizyty u nowej pani Okulistki, która poprosiła o przyniesienie starych okularów). Podobno to bardzo ważne i niestety okulistka nie przyznała się do błędu, twierdząc, że mam sie przyzwyczajać dalej. Nosiłam tak okulary ok 2-3 miesięcy, a ból głowy wcale nie zmalał. Rzuciłam okulary w kąt wmawiając sobie, że to po prostu nie jest dla mnie. 2 lata temu Firmoo zaproponowało mi współprace. Jedyne co musiałam wiedzieć to odległość środka jednej źrenicy od drugiej. Wszystko łatwo można wpisać w zamówienie i okulary są gotowe. Dostałam takie same szkła jak w poprzednich okularach i rewelacja! Zero bólu głowy, lepsze widzenie. Minusem są dla mnie szkła, które nie są szklane, a wykonane z plastiku. Jednak w użytkowaniu ma to też swój plus, nie mam jak ich zbić, czy porysować, są bardzo trwałe i odporne na wszelkie zewnętrzne czynniki. Jeśli chodzi o wysyłkę, to paczka przyszła do mnie w około 7-8 dni roboczych, także całkiem dobrze, patrząc na wysyłkę z poza Europy.
Okulary które wybrałam kosztowały 33 $, natomiast te wcześniejsze 26$. Możecie zobaczyć je na stronie Firmoo (nowy model , starszy model). Obydwie pary to unisex, czyli spokojnie mogą być dla mężczyzny jak i kobiety.
Gdzie można kupić te okulary? http://www.firmoo.com/

Jeśli chcielibyście podjąć współpracę z Firmoo dajcie znać w komentarzach, bo poszukują blogerów i chcieli abym podała listę blogów :)

Plus zniżki:


1. ‘Codzienne nowości’ http://www.firmoo.com/new-arrivals.html .

2. 15% mniej: http://www.firmoo.com/z/new-50-off.html dla nowych klientówBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania i wyrażania swojej opini! :)