czwartek, kwietnia 13, 2017

Podziękowania dla rodziców - ślubne dylematy

   Planując ślub chcemy aby wszystko było idealne i dopięte na ostatni guzik. W tych chwilach nie powinnyśmy zapominac o naszych rodzicach. To właśnie dzięki nim jesteśmy tu i teraz. Dzięki niej wyrośliśmy na dorosłe osoby, które zaczynają iść swoją drogą, zakładać rodzinę ale również tworzyć swoje zupełnie nowe, inne życie. Oczywiście rodzicom powinniśmy dziękować codziennie za trud wychowania i miłość. Jednak wesele ma swoją magiczną moc, którą powinniśmy również poświęcić choć chwilowo rodzicom. Jak najlepiej podziękować? Wystarczą słowa, kwiaty? Wszystkiego dowiecie się poniżej.


Kwiaty
Najprostszym rozwiązaniem są kwiaty. Może być to bukiet albo na przykład storczyk, który będzie upiększał wystrój pomieszczenia w domu i przypominał ślub dziecka. Mówiąc szczerze, bardziej polecam kwiat doniczkowy. Kwiaty ciętę postoją tydzien, maksymalnie dwa i będzie trzeba je wyrzucić. Oczywiście stroczyk również może się nie przyjąć, ale zawsze warto próbować. Widziałam również propozycje wielkich bukietów kwiatów w domicach z napisem "Dziękuję". Jednak dla mnie to trochę przesada.Słodkości
Tutaj najlepszym rozwiązaniem jest kosz wypełniony słodkościami. Jest to bardzo fajna opcja i do tego wygląda dość ładnie. Możemy dorzucić do kosza kawę, dobrą herbatę, a nawet trudnek dla taty, ale o tym poniżej :) Możemy również wybrać słodkości robione specjalnie na tę chwilę. Może być to bombonierka wykonana z literek "Dziękujemy" bądż "Kochanym rodzicom". Słodycze są uniwersalne, ale dzięki temu możemu stworzyć coś naprawde fajnego!


Alkohol
Rodzicom możemy wręczyć również alkohol. Może być to wino, bądź jakiś inny trunek, który lubią. W internecie znajdziemy pełno pięknych opakowań na alkohole z ciekawymi napisami na podziękowania. Wybór jest przeogromny! A takie pudełko wygląda ciekawi i przykuwa wzrok.


Fotoksiążka
To jest jeden z elementów moich podziękowań dla rodziców. Fotoksiążka jest czymś więcej niż suchym zdjęciem w ramce. Swoją mam z Printu. W bardzo łatwy i przyjemny sposób tworzymy książkę. Możemy wybierać różnorodność koloru papieru, ułożenia zdjęć na kartce, a nawet samej strony tytułowej. Polecam robić książkę z zakładki " Podziękowania dla rodziców". Gdyż w tej książce dodatkowo są cytaty i opisy pasujące do okazji. Jak dla mnie jest to strzał w 10! Mam nadzieję, że i moim rodzicom przypadnie do gustu :)

W Printu macie specjalny kod zniżkowy -44% na wszystkie fotoksiążki. Wystarczy kliknąć TU i podać mail i imię :)

Prezent
Wiele Par Młodych stawia na prezent. Tutaj mamy wiele możliwości. Może być to coś drobnego bądź jakiś voucher, bilety do kina/teatru albo zaplanowany wyjazd na parę dni. Możliiwości jest sporo, wystarczy poszukać czegoś na Grouponie, bądź zaplanować samemu :)

Rękodzieło
Mamy również sporo możliwości aby wykonać coś samemu. W internecie pełno jest inspiracji jak na przykład 100 podziękowań. Każde wypisane na serduszku zrobionym z drewna i wszystko wrzucone w kwadratową, szklaną szkatułkę. Można też zamówić taką opcję z formię wielkiego drzewa. Jest to ala obraz do powieszenia na ścianę.

Pamiętajcie, że nieważne co dacie rodzicom. Ważne jest to że pamiętaliście o nich i chcecie im podziękować za to ile musieli poświęcić, abyście byli tu i teraz :)
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania i wyrażania swojej opini! :)