piątek, czerwca 01, 2018

FRUPO.PL sklep z artykułami dla dzieci i niemowląt

     Długo się zbieraliśmy ale w końcu, po wielu tygodniach, a nawet miesiącach rozmów, przemyśleń i działań mogę Wam przedstawić mój i męża sklep internetowy FRUPO.PL. Jest to sklep stworzony przez Rodziców i dla Rodziców. Myślą przewodnią jest bardzo dobry kontakt nas czyli właścicieli sklepu z klientami, analizowanie ich potrzeb, odpowiadanie na najbardziej zawiłe pytania, ale również pomoc w doborze asortymentu. Asortyment który mamy chcieliśmy aby był dobry jakościowo, ale również cenowo. 
W sklepie znajdziecie różnorodne produkty, m.in kultowe koce bambusowe czy gryzaki od Lullalove, piękne komplety pościeli Ceba Baby, koce bawełniane i MINKY czy gryzaki robione z największą starannością i pasją HANDMADE, ale również naturalne mokre chusteczki WATERWIPES czy pianki do dezynfekcji rąk. 

Dodatkowo w dniu dzisiejszym tj 01.06.2018 nastąpiło oficjalne otwarcie sklepu i z tej okazji czekaja na Was promocje głównie na produkty Handmade ale i ulubioną markę LULLALOVE. Kocyki bambusowe możecie dostać w cenie 119,99 zł, MRB za 63,99 zł, ręcznie robione gryzaki szeleszczące uszy za 24,99 zł, opaski za 17,99 zł i kocyki bawełna+MINKY za 29,99 zł. Nasz asortyment co chwila będzie się powiększał, w najbliższym czasie przyjdą do nas produkty Sensillo i Ceba Baby. 

W między czasie zapraszamy do odwiedzenia sklepu, ale również obserwowania w Social Media!

INSTAGRAM: FRUPO.PL
FB: FRUPOBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zapraszam do komentowania i wyrażania swojej opini! :)