Popularne posty

środa, czerwca 20, 2018

5 produktów, których nie może zabraknąć u Twojego Maluszka

5 produktów, których nie może zabraknąć u Twojego Maluszka
     Odkąd jestem Mamą zupełnie inaczej podchodzę do wszelkiego rodzaju gadżetów dla dzieci. Kiedy Młody był jeszcze w brzuchu uważałam, że większość z akcesoriów to wymysł społeczeństwa lub firm i chcą tylko zarobić na naiwnych rodzicach. Jednak gdy od prawie 4 miesięcy mam niemowlaka w domu, widzę, że te produkty są jednak niezbędne i dość ważne przy rozwoju dziecka. Jesteście ciekawi? 

środa, czerwca 06, 2018

Co nosić w ciąży jak i po niej czyli moda ciążowa plus size

Co nosić w ciąży jak i po niej czyli moda ciążowa plus size
     Dziewięć miesięcy to czas w którym wiele się zmienia. Nie tylko hormony szaleją, ale również nasza waga. Oczywiście wiele osób nie ma problemu, tyje odpowiednia ilość kilogramów i nie ogranicza się w zachciankach. U mnie bywało różnie, pierwsze miesiące ( dokładnie 6mc) były tragiczne. Mdłości, wymioty i brak jakiejkolwiek siły do życia skutkowały raczej chudnięciem niż tyciem. Jednak ok 4-5 miesiąca waga zaczęła się stabilizować i rosnąć. Koniec końców przytyłam ok 12 kg. Startując z rozmiaru 42 zaczynają się schody. Dlaczego?

piątek, czerwca 01, 2018

FRUPO.PL sklep z artykułami dla dzieci i niemowląt

FRUPO.PL sklep z artykułami dla dzieci i niemowląt
     Długo się zbieraliśmy ale w końcu, po wielu tygodniach, a nawet miesiącach rozmów, przemyśleń i działań mogę Wam przedstawić mój i męża sklep internetowy FRUPO.PL. Jest to sklep stworzony przez Rodziców i dla Rodziców. Myślą przewodnią jest bardzo dobry kontakt nas czyli właścicieli sklepu z klientami, analizowanie ich potrzeb, odpowiadanie na najbardziej zawiłe pytania, ale również pomoc w doborze asortymentu. Asortyment który mamy chcieliśmy aby był dobry jakościowo, ale również cenowo. 

piątek, maja 11, 2018

Krem z papają na blizny i rozstępy - PURE Papaya Care

Krem z papają na blizny i rozstępy - PURE Papaya Care
     Kosmetyki naturalne bardzo sobie cenię. Nie lubię gdy producent używa parafin, SLS czy innych tego typu składników. Żyjemy w czasach gdy wybór produktów jest ogromny i producent powinien starać się coraz bardziej aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania klienta.  Z tego samego założenia wychodzi firma PURE Papaya Care, która postawiła na owoc papai, który jest bogaty w witaminę C, minerały i enzymy, m.in papainę, która zawarta jest w większości peelingów enzymatycznych, gdyż bardzo dobrze złuszcza suchy naskórek. 

poniedziałek, kwietnia 30, 2018

Dzień Matki - pomysły na prezent

Dzień Matki - pomysły na prezent
     Dzień Matki jest to bardzo ważne święto. Dlaczego? Mamę ma się jedną. To on nosiła nas 9 miesięcy pod sercem, przeżywała wzrosty i spadki hormonów, tyła, miała złe samopoczucie, aż wreszcie urodziła, co wcale nie jest takie proste i nadszedł czas kiedy zaczęła nas wychowywać, dbała o nas, nie spała w nocy, czuwała i "pracowała" w domu na 5 etatów plus musiała chodzić do pracy. Dopóki sama nie zostałam mamą, myślałam, że jest to jednak łatwiejsze. Jednak teraz wiem i z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że bycie mamą to praca na 100 etatów pod presją czasu, zmęczenia i miliona spraw do załatwienia. Dlatego ważne jest, aby pokazywać mamie przez całym rok jak ważną jest  dla nas osobą, ale w ten szczególny dzień powinniśmy celebrować ją i jej wyjątkowość.