Popularne posty

piątek, maja 11, 2018

Krem z papają na blizny i rozstępy - PURE Papaya Care

Krem z papają na blizny i rozstępy - PURE Papaya Care
     Kosmetyki naturalne bardzo sobie cenię. Nie lubię gdy producent używa parafin, SLS czy innych tego typu składników. Żyjemy w czasach gdy wybór produktów jest ogromny i producent powinien starać się coraz bardziej aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania klienta.  Z tego samego założenia wychodzi firma PURE Papaya Care, która postawiła na owoc papai, który jest bogaty w witaminę C, minerały i enzymy, m.in papainę, która zawarta jest w większości peelingów enzymatycznych, gdyż bardzo dobrze złuszcza suchy naskórek. 

poniedziałek, kwietnia 30, 2018

Dzień Matki - pomysły na prezent

Dzień Matki - pomysły na prezent
     Dzień Matki jest to bardzo ważne święto. Dlaczego? Mamę ma się jedną. To on nosiła nas 9 miesięcy pod sercem, przeżywała wzrosty i spadki hormonów, tyła, miała złe samopoczucie, aż wreszcie urodziła, co wcale nie jest takie proste i nadszedł czas kiedy zaczęła nas wychowywać, dbała o nas, nie spała w nocy, czuwała i "pracowała" w domu na 5 etatów plus musiała chodzić do pracy. Dopóki sama nie zostałam mamą, myślałam, że jest to jednak łatwiejsze. Jednak teraz wiem i z całym przekonaniem mogę powiedzieć, że bycie mamą to praca na 100 etatów pod presją czasu, zmęczenia i miliona spraw do załatwienia. Dlatego ważne jest, aby pokazywać mamie przez całym rok jak ważną jest  dla nas osobą, ale w ten szczególny dzień powinniśmy celebrować ją i jej wyjątkowość. 

środa, kwietnia 11, 2018

Orientana - krem ze śluzem ślimaka i bio serum do twarzy z witaminą C & morwą

Orientana - krem ze śluzem ślimaka i bio serum do twarzy z witaminą C & morwą
     Firma Orientana znana mi jest od bardzo dawna, kiedy to jeszcze mieli tylko kilka produktów w swoim asortymencie. Jest to firma polska, która produkuje kosmetyki naturalne. Składem jak i ceną zaskoczą niejedną z Was. Dlaczego? Jak na ten skład ceny są naprawdę niskie, opakowania ładne i estetyczne, a skład bardzo dobry! Orientana jest dostępna w wielu miejscach, nie tylko internetowo. Teraz możemy dostać ją nawet w Hebe i Superpharm. Jesteście ciekawe?

poniedziałek, kwietnia 09, 2018

Ulubieńcy ostatnich miesięcy i dwa kosmetyczne buble

Ulubieńcy ostatnich miesięcy i dwa kosmetyczne buble
     Dawno nie miałam kosmetyków które w jakiś szczególny sposób podbiłyby moje serce. Większość produktów, które lubiłam pojawiały się już na blogu w serii Ulubieńców. Znalezienie produktów, które są warte uwagi jest naprawdę trudne, szczególnie kiedy testuje się tyle nowości. Jednak udało mi się znaleźć kilka perełek, na które powinnyście zwrócić uwagę podczas zakupów!

 

środa, kwietnia 04, 2018

Mohani - oczar wirginijski, peeling nasiona arganowe i masło babassu

Mohani - oczar wirginijski, peeling nasiona arganowe i masło babassu
     Mohani z miesiąca na miesiąc ma coraz więcej ciekawych produktów w swojej ofercie. Miłość do ich produktów zrodziła się przez sklep Helfy - z tego co pamiętam tylko oni mieli ich produkty stacjonarnie, jednak teraz gdy nie mieszkam już we Wrocławiu, kupuję je w ich sklepie internetowym. Jestem wielką fanką produktów naturalnych, tym bardziej w czystej postaci jak oleje czy masła. Dodatkowo ich cena nie zwala z nóg. Jesteście ciekawi co tym razem podbiło moje serce? :)