Lifestyle

Jakie walki na Fame MMA 18?

Jakie walki na Fame MMA 18?

Coraz większą popularność na całym świecie zyskują walki freak fightowe. Są to pojedynki, w których uczestniczą znani youtuberzy, influencerzy oraz osoby związane z showbiznesem. Mimo, że ludzie Ci nie są związani na co dzień ze światem MMA to i tak ich walki przyciągają zdecydowanie większą publiczność niż starcia zawodowców. Za sukces odpowiedzialne są oczywiście popularne nazwiska, które na rzesze followersów działają jak magnes.

Popularność Fame MMA

Z roku na rok federacja MMA rośnie w siłę, a każdą galę oglądają nie dziesiątki, a setki tysięcy ludzi. Bukmacherem, który ma obecnie wyłączność na wprowadzenie zakładów z FAME MMA jest Betclic. Firma podpisała z Betclickiem umowę po szóstej edycji, z której wynika, że Betclic nie musi z innymi bukami dzielić się licencją. To wskazuje jasno, że tylko na oficjalnej stronie możesz uzyskać kod promocyjny Betclic. Niezwykle ciekawie wygląda karta walk nadchodzącej edycji. Można przypuszczać, że pojawiają się ogromne emocje wśród kibiców łódzkiej hali. Większość osób czeka na walkę Ferrariego, czyli Amadeusza Roślika, który zmierzy się najpierw z Kacprem Błońskim, a następnie z Marcinem Dubielem. Nie ma żadnych wątpliwości, co do tego, że Ferrari ma przed sobą najcięższe zadanie w całej swojej karierze. Ciekawie zapowiada się także starcie kobiet, czyli Marty Linkiewicz z Ewą Brodnicką. Ostatni pojedynek Marty zakończył się porażką z Anielą Bogusz, jednak nie załamała się tym i szybko wróciła do treningów i startów. Ewa Brodnicka również przegrała z Bogusz, ale później udało jej się pokonać Kamilę Wybrańczyk. Z pewnością ma apetyt na tytuł mistrzyni freakfightów, dlatego chce szybko poprawić swój bilans, który aktualnie wynosi 1:1.

Bonus dla nowych graczy

Betclic bonus został przygotowany dla osób, które nie mają jeszcze konta. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny, żeby otrzymać zakład bez ryzyka do 200 zł. Dzięki temu nic nie ryzykujesz, bo gdy źle wytypujesz walki to i tak otrzymasz zwrot stawki. Warto zaznaczyć, że zwrot zostanie pomniejszony o podatek 12%, czyli trzeba postawić kupon za 227,30 zł, żeby otrzymać 200 zł zwrotu. Gracz otrzyma zwrot w formie freebetu, czyli darmowych środków na grę. Freebet może być wykorzystany tylko na kuponie o minimalnym kursie 2,14. Kurs minimalny zawsze jest taki sam, ale bonus można podzielić na kilka kuponów. Na konto gracza trafi wygrana z darmowego zakładu, ale pomniejszona o podatek i wartość stawki kuponu. Tej wygranej już nie musisz obracać, więc możesz ją spokojnie wypłacić na konto. Warto zaznaczyć, że sam bonus nie ma ograniczenia czasowego, a zakłady na wirtualne gry karciane nie biorą udziału w promocji. Cashback przysługuje wszystkim nowym graczom i dotyczy jedynie pierwszego zakładu po rejestracji.

Kto będzie walczył?

Karta walk Fame MMA 18 powinna rozgrzać do czerwoności wszystkich, którzy będą obecni na trybunach łódzkiej Atlas Areny. Najważniejsza informacja jest taka, że double main event odbędzie się po raz pierwszy w historii federacji. Będą to dwa potężne pojedynki, które odbędą się bezpośrednio po sobie. Kibice czekają również na walkę Roberta Pasuta z Dawidem Dzinoldem Rzeźnikiem. Na gali wystąpią nie tylko dobrze znane osobistości, ale również debiutanci. Oczywiście, jeśli można tak nazwać Wampira, czyli Michała Pasternaka, który jest znany z walk w KSW. Zmierzy się on z Piotrkiem Szeligą, który ma wiele do udowodnienia, dlatego to starcie zapowiada się wyjątkowo interesująco. Do klatki powraca także Amadeusz Roślik, który przegrał niedawno z Kamilem Łaszczykiem. Walka była jednak bardzo równana i tylko sekundy dzieliły Amadeusza od zwycięstwa. Stawianie zakładów jeszcze bardziej podkręca emocje. Warto jednak robić to z głową, dlatego dobrze jest wykorzystać promocje oferowane przez bukmacherów. Kod promocyjny wpisujesz podczas rejestracji w odpowiednim miejscu. Na sam koniec wypada wspomnieć, że w akcji mogą brać udział jedynie osoby pełnoletnie. Szczegółowe informacje na ten temat zostały opisane w regulaminie, który trzeba zaakceptować.

Materiał zewnętrzny

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Udostępnij