kobieca-strefa.pl

Kobieca Strefa – moda, uroda, zdrowie

Moda

Najbardziej popularne sukienki dla druhen

Najbardziej popularne sukienki dla druhen

Dzień ślubu oraz wesela z całą pewnością jest bardzo istotny w przypadku wielu par. Dlatego warto się do niego w odpowiedni sposób przygotować oraz zadbać o wszystkie niezbędne aspekty. Wiele osób zastanawia się, jak wybrać najlepsze sukienki dla druhen. Warto się tego dowiedzieć oraz poznać najbardziej popularne modele.

Sukienka w stylu boho

Wśród najbardziej popularnych sukienek dla druhen można przede wszystkim wymienić sukienkę w stylu boho, która jest bardzo chętnie wybierana przez wiele osób. Tego rodzaju sukienki niezwykle korzystnie się prezentują oraz są bardzo lekkie i zwiewne. Z całą pewnością bardzo dobrze sprawdzą się w przypadku kobiet, która pragną uzyskać dziewczęcy wygląd. Oprócz tego sukienka stworzona w stylu boho idealnie się sprawdzi na ślubie oraz weselu, które również zostały urządzone w tym stylu. Warto na ten aspekt zwrócić szczególną uwagę.

Sukienka w stylu babydoll

Kolejnym modelem sukienki, która idealnie sprawdzi się w przypadku druhny z całą pewnością jest sukienka w stylu babydoll. W obecnych czasach jest to bardzo popularny trend, dlatego warto zastanowić się nad jego wykorzystaniem w praktyce. Tego rodzaju sukienki posiadają charakterystyczne odcięcie pod biustem. Dzięki temu niezwykle korzystnie prezentują się w przypadku bardzo wielu kobiet w różnym wieku i o różnej figurze.

Sukienka z peleryną

Sukienka z peleryną także będzie bardzo dobrym wyborem, jeśli chodzi o sukienkę dla druhny. Ten trend jest dość popularny wśród gwiazd, które są bardzo widoczne, jeśli założą długą sukienkę wraz z peleryną, która okrywa plecy. Tego rodzaju modele można znaleźć w sprzedaży w bardzo zróżnicowanych wariantach, dlatego na pewno uda się znaleźć coś odpowiedniego, co będzie idealnie komponowało się z motywem przewodnim danego ślubu oraz wesela. Jest to niezwykle istotna kwestia dla wielu par organizujących takie wydarzenia.

Sukienka w stylu antycznym

Wśród różnych modeli sukienek dla druhen można również wyróżnić sukienkę w stylu antycznym, która w ostatnich latach zaczyna się cieszyć coraz większą popularnością. W tego rodzaju sukience kobieta prezentuje się niczym grecka bogini. Dlatego taki model bardzo chętnie wybierana się na śluby i wesela, które są organizowane z wykorzystaniem różnej tematyki. Sukienki w tym stylu mogą być drapowane lub zakładane jedynie na jedno ramię. Oprócz tego mogą mieć również charakterystyczne odcięcie pod biustem.

Sukienka z bufkami

Sukienka z bufkami to kolejny model sukienki, który bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku druhen. Dlatego warto się na niego zdecydować. Sukienki z bufkami w obecnych czasach stają się coraz bardziej popularne, ponieważ ten trend wraca z dawnych lat. Sukienka z bufkami bardzo dobrze sprawdzi się przede wszystkim w przypadku pań z masywnymi biodrami oraz szczupłymi ramionami, ponieważ w optyczny sposób je powiększy oraz sprawi, że wyrównają się z linią bioder. Będzie to bardzo dobry wybór w takim przypadku.

Sukienka w stylu minimalistycznym

Bardzo chętnie wybierane przez wiele pań są również sukienki w stylu minimalistycznym. W tym przypadku dość duże znaczenie ma zasada „mniej znaczy więcej”. Sukienki wykonane w stylu minimalistycznym zazwyczaj nie są bogato zdobione, co jest ich zdecydowanym atutem. Oprócz tego bardzo często sukienki w stylu minimalistycznym wyglądają bardzo klasycznie. Dlatego idealnie sprawdzą się w przypadku pań ceniących sobie elegancję w ubiorze. Najbardziej popularną sukienką o charakterze minimalistycznym bez wątpienia jest tak zwana mała czarna.

Udostępnij