Lifestyle

Piniata – słodka eksplozja, która zachwyci Twoje dziecko!

Piniata – słodka eksplozja, która zachwyci Twoje dziecko!

Jest coraz popularniejsza w Polsce, ponieważ wnosi w atmosferę spotkania sporo radości i zabawy. Choć zwyczaj jej rozbijania pochodzi z krajów latynoskich, świetnie przyjął się w Ameryce i zdobywa coraz liczniejsze grono fanów w Europie. Piniata to kula pełna niespodzianek, która po strąceniu wysypuje deszcz słodkości i innych akcesoriów, jakie uwielbiają maluchy. Przekonaj się, że może być prawdziwym gwoździem programu!

Jest kolorowym i zdobionym pojemnikiem, który przybiera różne formy, np. serca, owocu lub zwierzęca. Stanowi papierową bombę, która napełniona łakociami lub niewielkimi zabawkami wisi na sznurku, a dziecko przy pomocy specjalnego kija powinno ją rozbić. Oryginalnie piniaty strąca się z zamkniętymi oczami – jubilat ma założoną przepaskę, ale w przypadku maluszków nie jest to konieczne. Liczy się dobra zabawa przy aplauzie publiczności.

Nadaj charakter dziecięcej imprezie z piniatą!

Wykorzystanie takiego produktu zupełnie zmienia specyfikę i nastrój spotkania, ponieważ angażuje nie tylko maluchy, gwarantując im ciekawą zabawę, ale również dorosłych. Rozbijanie piniaty to prawdziwa wisienka na torcie, dlatego wzbudza zachwyt, ciekawość i ekscytację u wszystkich uczestników spotkania. Mały solenizant doświadcza prawdziwego zaszczytu strącenia tajemniczej bomby – w ten sposób podkreśla się jego ważność. To wyzwanie, któremu powinien podołać przy wsparciu wszystkich obecnych. Dzięki temu jubilat cieszy się prawdziwym uznaniem i wyróżnieniem.

Piniaty inne niż wszystkie

Akcesoria wypełnione słodkościami to nowość urodzinowych imprez. Piniata staje się kluczową dekoracją imprezy, dlatego wybierz taką, która wyglądem i kolorem doskonale wpisze się w klimat spotkania. Kolorowa tęcza, różowy flaming czy truskawka mogą być dedykowane dziewczynkom. Dla chłopców idealne będą samochody, kosmiczne rakiety lub piłki nożne. Możesz wybrać taką, która jest niewielka lub dużą i pojemną wersję. Kompletując zestaw, nie zapomnij o dedykowanym kiju do rozbijania i masce na oczy. Piniata ma wnosić w klimat spotkania wyróżniający się kolor, niebanalność i radość.

Na jaką okazję piniata?

Rozbijanie piniaty jest dobre na każdą okoliczność. Nie tylko podczas bożonarodzeniowego spotkania, do którego oryginalnie była przeznaczona – niespodzianka jest atrakcją przyjęć urodzinowych, Halloween czy Sylwestra. Produkt może mieć formę bałwana, potwora lub szczególnej cyfry. Coraz częściej piniaty pojawiają się na takich przyjęciach jak baby shower, podczas którego para dowiaduje się o płci swojego potomka. Są inspirującym dodatkiem zabaw weselnych, a nawet Pierwszej Komunii Świętej. Podkreślają charakter imprezy tematycznej i mogą zaskakiwać nie tylko słodkościami, ale także małymi zabawkami, płatkami kwiatów lub konfetti. Zawierają także ważne wiadomości, które ucieszą obdarowywaną osobę. To, jaka będzie piniata, zależy tylko od Twoich upodobań!

Udostępnij