Moda

Polskie, eleganckie zegarki, czyli marka Balticus

Polskie, eleganckie zegarki, czyli marka Balticus

Polskie zegarki marki Balticus cieszą się dobrą opinią również poza granicami kraju. Mają niepowtarzalny styl oraz są produktami wysokiej jakości, które dokładnie odmierzają czas i są niezawodne w każdej sytuacji. Styl oraz ponadczasowy mechanizm sprawiają, że czasomierze są ponadprzeciętne i niezwykle modne. Zegarki Balticus to połączenie precyzji, dobrego smaku oraz wielkiej pasji.

Polskie zegarki dla ceniących jakość

Zegarki Balticus cechują się świetnym stylem, który został stworzony przez przodujących polskich projektantów. Nazwa marki nawiązuje do polskiego akwenu, jakim jest Morze Bałtyckie, dzięki temu pochodzenie produktu jest rozpoznawalne na całym świecie. Bardzo ciekawym produktem są zegarki o wyjątkowym kolorze tarczy. Gwiezdny pył to zegarki o nietuzinkowym designie — intensywnie zielona lub niebieska tarcza sprawia, że przedmiot staje się oryginalny i wygląda bardzo dobrze na nadgarstku.

Szafirowe szkiełka, eleganckie wskazówki i stylowy interfejs pozwalają znaleźć swój wymarzony, wyjątkowy produkt wśród zegarków Balticus. Dodatkowe zdobienia, których na próżno można szukać u innych producentów, gwarantują, że zegarek będzie przyciągać spojrzenia i wzbudzać zainteresowanie wszystkich.

Czym cechuje się marka Balticus

Marka zegarków Balticus to produkty bardzo dokładnie wykonane z najwyższej jakości surowców. W zegarkach zastosowano tradycyjny mechanizm kwarcowy, który niezawodnie odmierza czas przez wiele lat. Długa gwarancja żywotności i świetny wygląd czasomierzy sprawiają, że marka z roku na rok zyskuje rzeszę zwolenników i zadowolonych posiadaczy zegarków.

Zegarki Balticus to produkty wysoce wodoodporne — to rozwiązanie dla wszystkich miłośników dobrego stylu oraz niezawodności w każdych warunkach. Szczelność i ochrona mechanizmu zegarka przed wilgocią sprawia, że nie trzeba rezygnować z ulubionej ozdoby nawet podczas ekstremalnych warunków. Szkiełko chroniące tarczę jest bardzo odporne na zarysowania — zegarek nie uszkadza się i zawsze wygląda świetnie.

Nowoczesne modele zegarków Balticus

Zastosowanie masy perłowej w produkcji zegarków sprawia, że produkty stają się niewrażliwe na parowanie — ułatwia to odczyt godziny, nawet podczas deszczu. Zegarki Balticus to jedyne czasomierze o tak atrakcyjnych kolorach tarczy. Mieniący się błękit lub intensywna zieleń to tylko niektóre z rozwiązań. Na uwagę zasługują również paski, które dostępne są w zegarkach. Złoto, srebro lub klasyczna, naturalna skóra — każdy wybierze swój ulubiony rodzaj zapięcia. Paski można zmieniać, dzięki temu zyskuje się całkiem nowy wygląd czasomierza.

Udostępnij